Novinky

9.ročník projektu Nový život díky plastice vyhlášen! 

28.5.2019

V rámci posledního dílu letošní řady dokumentů Nový život díky plastice na SEZNAM TV https://www.televizeseznam.cz/porad/novy-zivot-diky-plastice vyhlásil Dr.Doležal se svým týmem nový, již devátý ročník projektu. Své přihlášky můžete zasílat do 30.září 2019 prostřednictvím formuláře: https://www.novyzivotdikyplastice.cz/cz/registrace.html8.řada seriálu Nový život díky plastice startuje na Stream TV! 

1.4.2019

Od 9 .dubna můžete sledovat každé úterý na STREAM TV premiéru osmé řady seriálu Nový život díky plastice. I v tomto ročníku Vás budou životními příběhy účastnic projektu známé osobnosti. Můžete se těšit na Báru Basikovou, Petra Koláře nebo Lucii Křížkovou Váchovou.
https://www.stream.cz/porady/novy-zivot-diky-plastice/serie/8-rada

 Nátáčení 8. ročníku projektu Nový život díky plastice ve finále. 

5.3.2019

Natáčení časosběrných dokumentů projektu Nový život díky plastice se blíží do svého finále. Letošní účastnice projektu ještě čeká konzultace s panem doktorem Doležalem a rozhovor s patrony projektu. Začátek natáčení 8.ročníku projektu. 

7.12.2018

První prosincový pátek začíná natáčení dokumentu 8.ročníku projektu Nový život díky plastice. Všechny účastnice projektu budou hovořit o důvodech svého přihlášení a následně proběhne první konzultace s Dr. Doležalem. Podívejte se na starší díly projektu.
 


Vyhlášení účastníků VIII. ročníku projektu Nový život díky plastice 

16.11.2018

S radostí vyhlašujeme účastníky 8.ročníku projektu NOVÝ ŽIVOT DÍKY PLASTICE. Všechny ženy jsme telefonicky kontaktovali, Děkujeme Vám za zaslané životní příběhy. Dr. Tomáš Doležal, patroni projektu a tým kliniky PLASTIKA PRAHA.
 
Kristýna (Česká Skalice)
 
Lenka (Heřmanov)
 
Kateřina (Praha) na vlastní žádost z projektu odstoupila 
 
Alice (Praha)
 
Nikola (Praha)
 
Aneta (Úpice)
 
Anežka (Pardubice)
 
Kristýna (Havlíčkův Brod)
 
+
 
Eliška (Český Krumlov) - místo Kateřiny


VIII.ročník projektu Nový život díky plastice vyhlášen! 

22.6.2018

V posledním díle  7.ročníku projektu Nový život díky plastice na STREAM TV vyhlásil Dr.Doležal se svým týmem nový, již osmý ročník projektu. Své přihlášky můžete zasílat do 30.září 2018 prostřednictvím formuláře: https://www.novyzivotdikyplastice.cz/cz/registrace.html

 Seznam účastníků VII.ročníku 

27.11.2017

Dovolujeme si zveřejnit seznam účastníků VII.ročníku projektu Nový život díky plastice. Všem, kteří zaslali své příběhy děkujeme za zájem o účast v projektu. Tomáš Doležal a tým kliniky Plastika Praha.

 • Veronika (Hladké Životice) modelace prsou s redukcí
 • Tereza (Žitenice) augmentace+modelace prsou
 • Veronika (Znojmo) rhinoplastika
 • Lucie (Most) modelace prsou
 • Ema (Praha) abdominoplastika
 • Lenka (Lhenice) asymetrie prsou
 • Michaela (Brno) modelace prsou
 • Vendula (Tanvald) rhinoplastika


Své přihlášky do projektu můžete zasílat až do 20.října 

3.10.2017

Díky velkému zájmu o projekt Nový život díky plastice prodloužil Dr.Doležal termín pro přihlášení. Své přihlášky můžete zasílat do 20.října prostřednictvím:  https://www.novyzivotdikyplastice.cz/cz/registrace.html

 Dr.Doležal vyhlásil 7.ročník projektu Nový život díky plastice 

27.6.2017

Na večírku při příležitosti slavnostního zakončení 6.ročníku projektu Nový život díky plastice vyhlásil Dr.Doležal společně s Bárou Basikovou nový, již sedmý ročník projektu. Své přihlášky můžete zasílat do 30.září prostřednictvím formuláře:http://www.novyzivotdikyplastice.cz/cz/registrace.html6.ročník projektu Nový život díky plastice měl 10.dubna premiéru na STREAM TV! 

11.4.2017

Od 10.dubna můžete sledovat každé pondělí na STREAM TV premiéru šesté řady seriálu Nový život díky plastice. I v tomto ročníku Vás budou životními příběhy účastnic projektu známé osobnosti. Můžete se těšit na Báru Basikovou, Petra Koláře, Ravena nebo Martina Zacha. 
https://www.stream.cz/porady/novy-zivot-diky-plastice/serie/6-rada6.ročník projektu Nový život díky plastice již v plném proudu 

18.1.2017

O víkendu 7. a 8. ledna 2017 proběhla první polovina operací v rámci projektu Nový život díky plastice 6. Druhá polovina plastických opercaí proběhne v únoru. Během tohoto víkendu byly natáčeny záběry pro dokumenty na TV Stream a navštívila nás paní Bára Basiková, hlavní patronka projektu.Vyhlášení účastnic projektu Nový život díky plastice VI. 

11.11.2016

S radostí zveřejňujeme seznam nových účastnic již 6.ročníku projektu Nový život díky plastice:

Beáta (Hořovice)
Monika (Praha)
Karin (Trnovec nad Váhom)
Šárka (Velké Popovice)
Irena (Střítěž)
Lucie (Praha)
Ivana (Litoměřice)
Olga (Jindřichův Hradec)
Markéta (Habartov)
Johana (Hradec Králové)

Gratulujeme!

Tým kliniky Plastika Praha Dr. Doležala a hlavní patronka projektu Bára BasikováPříjem přihlášek do 6.ročníku byl ukončen 

18.10.2016

Rádi bychom Vám poděkovali za velké množství zaslaných příběhů do 6. ročníku projektu.Příjem přihlášek byl již ukončen. Pan doktor Doležal se svým týmem a hlavní patronkou projektu, Bárou Basikovou bude v těchto dnech vybírat nové ženy nebo muže, kteří se zúčastní již 6.ročníku Nového života díky plastice. Výhlášení vybraných účastníků proběhne v pátek 11.11.2016.Prodloužení příjmu přihlášek do projektu 

3.10.2016

Vzhledem k velkému zájmu o projekt Nový život díky plastice jsme prodloužili příjem přihlášek. Své příběhy s fotografiemi můžete zasílat do neděle 16.10.2016.Slavnostní zakončení 5.ročníku projektu Nový život díky plastice 

20.6.2016

Zpěvačka Bára Basiková zakončila dne 16. 6. 2016 v Galerii Malostranské besedy, v rámci slavnostní V.I.P. party, již pátý ročník charitativního projektu Nový život díky plastice Dr. Tomáše Doležala a kliniky Plastika Praha. Nový život díky plastice je naprosto jedinečný charitativní projekt Dr.Tomáše Doležala, první svého druhu v České republice. Je určen všem, které trápí viditelná a pomocí plastické chirurgie odstranitelná vada na kráse. Akce, pořádané Plastikou Praha, se zúčastnila řada známých osobností podporujících projekt – Bára Basiková, Petr Kolář, Lucie Váchová-Křížková a další. První dva jmenovaní na slavnostní party také vystoupili. Dr. Doležal pomohl již v pátém ročníku projektu nejen osmi ženám a jednomu muži k lepšímu životu a nalezení ztraceného sebevědomí, ale vybranými finančními prostředky od účastníků a partnerů projektu domovu s laskavou péčí o nemocné seniory Sv. Karla Boromejského5.ročník projektu Nový život díky plastice již na TV STREAM! 

1.4.2016

Od 4.dubna můžete sledovat každé pondělí na TV STREAM premiéru páté řady seriálu Nový život díky plastice. I v tomto ročníku Vás budou životními příběhy účastníků projektu provádět známé osobnosti. Můžete se těšit na Báru Basikovou, Petra Koláře nebo Lucii Váchovou-Křížkovou.

https://www.stream.cz/porady/novy-zivot-diky-plastice

 

 

 5.ročník projektu Nový život díky plastice je ve své polovině! 

16.2.2016

Devět účastníků 5.ročníku projektu Nový život díky plastice bylo již odoperováno. Z účasti v projektu byl již tradičně natočen desetiminutový dokument za přítomnosti patronů, slavných osobností, v čele s Bárou Basikovou.5. ročník projektu Nový život díky plastice - vyhodnocení 

23.11.2015

Je naší milou povinností vyhlásit deset účastníků 5.ročníku projektu Nový život díky plastice. Všem děkujeme za zaslané přihlášky a vaše životní příběhy.
Bára Basiková a Dr.Tomáš Doležal

 • Kristína (Malacky)
 • Klára, (Varnsdorf)
 • Aneta (Blansko)
 • Klára (Praha)
 • Andrea (Praha)
 • Nikol (Volary)
 • Květoslava (Teplice)
 • Nela (Jirkov)
 • Michal (Praha)
 • Marie (Č.Budějovice) náhradní účastnice

 Příjem přihlášek do 5.ročníku projektu Nový život díky plastice ukončen! 

11.11.2015

Děkujeme za zaslané přihlášky do 5.ročníku projektu Nový život díky plastice. V těchto dnech čteme Vaše životní příběhy a studujeme zaslané fotografie problematických partií těla. Nové účastníky projektu vyhlásíme díky velkému počtu přihlášených až v pondělí 23.listopadu 2015. Děkujeme za pochopení.

Váš tým kliniky Dr.Tomáše Doležala5.ročník projektu Nový život díky plastice zahájen! 

26.6.2015

Hlavní patronka projektu, paní Bára Basiková, ve středu 24.června 2015 vyhlásila prostřednictvím TV Stream již pátý ročník projektu Nový život díky plastice. Těšíme se na Vaše příběhy.

Dr.Tomáš Doležal a tým kliniky Plastika Praha.


<< <  1  2  > >>

 
 

Hlavní partneři

 

Protože Nový život díky plastice není lhostejný k druhým a chce pomáhat ještě více, věnuje každý rok veškeré vybrané finanční prostředky od výherkyň (symbolickou částku za operaci) a partnerů projektu těm, kteří se bez cizí pomoci neobejdou, např. onkologickým pacientům v boji s rakovinou.

www.plastikapraha.cz | www.facebook.com/PlastikaPraha | www.youtube.com | Informace o zpracování osobních údajů pacientů