Novinky

Registrace do 10.ročníku ukončena! 

1.10.2020

Děkujeme za zaslané registrace s Vašimi příběhy. Vyhlášení účastníků 10. ročníku projektu proběhne 16.listopadu na tomto webu a na Facebooku Dr.Tomáše Doležala.2.část dokumentů Nový život díky plastice již od října na TV SEZNAM 

25.9.2020

Od 5. října můžete sledovat každé pondělí na SEZNAM TV premiéru druhé části deváté řady seriálu Nový život díky plastice. I v tomto ročníku Vás budou provázet životními příběhy účastnic projektu známé osobnosti. Můžete se těšit na Báru Basikovou, Petra Koláře nebo Davida Gránského.
https://www.televizeseznam.cz/porad/novy-zivot-diky-plastice/9-rada

 Dokumenty druhé části 9.ročníku byly dotočeny 

4.9.2020

Díky pandemii covid 19 bylo natáčení 9.ročníku projektu rozděleno do dvou částí. Tu druhou jsme dotočili počátkem září. Na TV SEZNAM odvysílána v říjnu 2020.10.ročník projektu vyhlášen! 

22.6.2020

Pan doktor Doležal vyhlásil jubilejní 10.ročník projektu Nový život díky plastice. Přihlášky zasílejte prostřednictvím tohoto webu do 30.září.9.ročník projektu na Televizi Stream 

8.6.2020

8.června měl na Televizi Seznam premiéru 1.díl z deváté série časosběrných dokumentů NOVÝ ŽIVOT DÍKY PLASTICE. Do prázdnin uvidíte 4 díly projektu, pak bude následovat prázdninová pauza a následně budeme pokračovat další čtveřicí dílů v říjnu.
https://www.televizeseznam.cz/porad/novy-zivot-diky-plastice Dotočeny první čtyři díly 9.ročníku projektu 

6.3.2020

V pátek 6.března jsme dotočili první 4 díly časosběrných dokumentů o proměnách účastnic projektu. Premiéra těchto dílů bude v červnu na Televizi Seznam.Proběhly operace 9.ročníku projektu 

14.1.2020

O druhém lednovém víkendu proběhly všechny operace 9. ročníku projektu. Pan doktor Doležal provedl pět plastických operací prsou, dvě nosu a jednu břicha.Vyhlášení výherců 9.ročníku projektu NŽDP 

15.11.2019

S radostí vyhlašujeme účastnice 9.ročníku projektu 
NOVÝ ŽIVOT DÍKY PLASTICE

Alexandra, Frýdek-Místek
Tereza, Plzeň
Ludmila, Skuteč
Karolína, Velké Karlovice
Daniela, Jihlava
Jana, Lovosice
Vendula, Chrastava
Michaela, Habartov

Dr.Tomáš Doležal, patroni projketu a tým kliniky Plastika PrahaPříjem přihlášek do 9.ročníku ukončen! 

17.10.2019

Děkujeme za zaslané přihlášky do 9.ročníku projektu.  Vyhlášení nových účastníků proběhne 16.listopadu.9.ročník projektu Nový život díky plastice vyhlášen! 

28.5.2019

V rámci posledního dílu letošní řady dokumentů Nový život díky plastice na SEZNAM TV https://www.televizeseznam.cz/porad/novy-zivot-diky-plastice vyhlásil Dr.Doležal se svým týmem nový, již devátý ročník projektu. Své přihlášky můžete zasílat do 30.září 2019 prostřednictvím formuláře: https://www.novyzivotdikyplastice.cz/cz/registrace.html8.řada seriálu Nový život díky plastice startuje na Stream TV! 

1.4.2019

Od 9 .dubna můžete sledovat každé úterý na STREAM TV premiéru osmé řady seriálu Nový život díky plastice. I v tomto ročníku Vás budou provázet životními příběhy účastnic projektu známé osobnosti. Můžete se těšit na Báru Basikovou, Petra Koláře nebo Lucii Křížkovou Váchovou.
https://www.stream.cz/porady/novy-zivot-diky-plastice/serie/8-rada

 Nátáčení 8. ročníku projektu Nový život díky plastice ve finále. 

5.3.2019

Natáčení časosběrných dokumentů projektu Nový život díky plastice se blíží do svého finále. Letošní účastnice projektu ještě čeká konzultace s panem doktorem Doležalem a rozhovor s patrony projektu. Začátek natáčení 8.ročníku projektu. 

7.12.2018

První prosincový pátek začíná natáčení dokumentu 8.ročníku projektu Nový život díky plastice. Všechny účastnice projektu budou hovořit o důvodech svého přihlášení a následně proběhne první konzultace s Dr. Doležalem. Podívejte se na starší díly projektu.
 


Vyhlášení účastníků VIII. ročníku projektu Nový život díky plastice 

16.11.2018

S radostí vyhlašujeme účastníky 8.ročníku projektu NOVÝ ŽIVOT DÍKY PLASTICE. Všechny ženy jsme telefonicky kontaktovali, Děkujeme Vám za zaslané životní příběhy. Dr. Tomáš Doležal, patroni projektu a tým kliniky PLASTIKA PRAHA.
 
Kristýna (Česká Skalice)
 
Lenka (Heřmanov)
 
Kateřina (Praha) na vlastní žádost z projektu odstoupila 
 
Alice (Praha)
 
Nikola (Praha)
 
Aneta (Úpice)
 
Anežka (Pardubice)
 
Kristýna (Havlíčkův Brod)
 
+
 
Eliška (Český Krumlov) - místo Kateřiny


VIII.ročník projektu Nový život díky plastice vyhlášen! 

22.6.2018

V posledním díle  7.ročníku projektu Nový život díky plastice na STREAM TV vyhlásil Dr.Doležal se svým týmem nový, již osmý ročník projektu. Své přihlášky můžete zasílat do 30.září 2018 prostřednictvím formuláře: https://www.novyzivotdikyplastice.cz/cz/registrace.html

 Seznam účastníků VII.ročníku 

27.11.2017

Dovolujeme si zveřejnit seznam účastníků VII.ročníku projektu Nový život díky plastice. Všem, kteří zaslali své příběhy děkujeme za zájem o účast v projektu. Tomáš Doležal a tým kliniky Plastika Praha.

  • Veronika (Hladké Životice) modelace prsou s redukcí
  • Tereza (Žitenice) augmentace+modelace prsou
  • Veronika (Znojmo) rhinoplastika
  • Lucie (Most) modelace prsou
  • Ema (Praha) abdominoplastika
  • Lenka (Lhenice) asymetrie prsou
  • Michaela (Brno) modelace prsou
  • Vendula (Tanvald) rhinoplastika


Své přihlášky do projektu můžete zasílat až do 20.října 

3.10.2017

Díky velkému zájmu o projekt Nový život díky plastice prodloužil Dr.Doležal termín pro přihlášení. Své přihlášky můžete zasílat do 20.října prostřednictvím:  https://www.novyzivotdikyplastice.cz/cz/registrace.html

 Dr.Doležal vyhlásil 7.ročník projektu Nový život díky plastice 

27.6.2017

Na večírku při příležitosti slavnostního zakončení 6.ročníku projektu Nový život díky plastice vyhlásil Dr.Doležal společně s Bárou Basikovou nový, již sedmý ročník projektu. Své přihlášky můžete zasílat do 30.září prostřednictvím formuláře:http://www.novyzivotdikyplastice.cz/cz/registrace.html6.ročník projektu Nový život díky plastice měl 10.dubna premiéru na STREAM TV! 

11.4.2017

Od 10.dubna můžete sledovat každé pondělí na STREAM TV premiéru šesté řady seriálu Nový život díky plastice. I v tomto ročníku Vás budou životními příběhy účastnic projektu známé osobnosti. Můžete se těšit na Báru Basikovou, Petra Koláře, Ravena nebo Martina Zacha. 
https://www.stream.cz/porady/novy-zivot-diky-plastice/serie/6-rada6.ročník projektu Nový život díky plastice již v plném proudu 

18.1.2017

O víkendu 7. a 8. ledna 2017 proběhla první polovina operací v rámci projektu Nový život díky plastice 6. Druhá polovina plastických opercaí proběhne v únoru. Během tohoto víkendu byly natáčeny záběry pro dokumenty na TV Stream a navštívila nás paní Bára Basiková, hlavní patronka projektu.


<< <  1  2  3  > >>

 
 

Hlavní partneři

 

Protože Nový život díky plastice není lhostejný k druhým a chce pomáhat ještě více, věnuje každý rok veškeré vybrané finanční prostředky od výherkyň (symbolickou částku za operaci) a partnerů projektu těm, kteří se bez cizí pomoci neobejdou, např. onkologickým pacientům v boji s rakovinou.

www.plastikapraha.cz | www.facebook.com/PlastikaPraha | www.youtube.com | Informace o zpracování osobních údajů pacientů